32 rocznica wprowadzenia stanu wojennego, za portalem Hej kto Polak

Opublikowano 12 grudnia 2013, autor: emka

images (5)13 grudnia ulicami Warszawy przejdzie III Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości. Marsz wyruszy o godz. 19:00 z placu Trzech Krzyży. W ocenie Jarosława Kaczyńskiego Marsz ma zwrócić uwagę na niesprawiedliwość społeczną w Polsce; ma nie tylko przypominać kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ale ma także aktualną wymowę.

Czytaj dalej →

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia, wprowadziła Mirka Zielińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „32 rocznica wprowadzenia stanu wojennego, za portalem Hej kto Polak

 1. Refleksje po III MARSZU WOLNOŚCI, SOLIDARNOŚCI I NIEPODLEGŁOŚCI – 13 grudnia, godz. 19.00 Plac Trzech Krzyży w Warszawie – wymarsz z placu w kierunku Pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego Alejami Ujazdowskimi. Towarzyszyły nam dziś rekonstrukcje ”’milicji” ustawionej wzdłuż trasy przemarszu!!! (trzydzieści dwa lata temu, komunistyczne wladze wypowiedziały wojnę milionom Polaków. Postanowiły zniszczyć ”Solidarność”, odebrać ludziom nadzieję na godne życie, wolność i niezawisłość, prawdę i sprawiedliwość. Polacy złożyli daninę krwi i cierpienia, ale ich marzeń i pragnień nie zniszczono. To zasluga ”Solidarności”, wszystkich ludzi dobrej woli. To zasluga Koscioła i papieża Jana Pawła II. — Idąc dziś w III Marszu… czuło się i czytało się na transparentach, że to wszystko po tych trzydziestu dwu latachod tamtych strasznych dni, mamy w sercach i na ustach! I, że tak łatwo się Polacy nie poddadzą – przemówienia, okrzyki, zawołania zapewniały o tym! Było nas tłumy i chociaż niebo płakało (przez cały czas marszu padał gęsty deszcz) nastroje panowały: zdecydowane, z wielką powagą jeszcze raz upominaliśmy się o prawdę, o MEDIA dla KATOLIKÓW – to podstawa aby Polacy dowiadywali się na bieżąco o swoich ojczystych sprawach (wciąż trwa mataczenie przez rządzących aby chyba do końca świata odwlec przydzielenie opłaconego już przez Rozgłośnię Toruńską, przez Polaków finansujących społecznie to wielkie i ważne dla nas przedsięwzieńcie – SŁYNNEGO JUŻ MIEJSCA NA MUXIE I. dla Telewizji TRWAM – tylko tyle dla nas Polaków! (tymczasem trwa wyścig ”szczurów i szczurków” różnej maści o miejsce przy ”korycie” — a Polacy we własnym kraju wciąż maszerując, usiłują domagać się życia z godnością w rodzinach, o pracę, o polskość, o normalność!
  Przypomina się zbiór felietonów autorstwa śp. Włodzimierza Kaczanowa pt. ”Polską godność rozumie i obroni tylko prawdziwy syn tej ziemi”-polityka to troska o wspólne dobro – felietony do przemyślenia -wybór-Bibuła spod Krzyża – Warszawa 2011-2012 – Pod znakiem Krzyża – Który napisał m.in.:
  Motto: ”W nieugiętym proteście przeciw złu kryje się cały sens życia” (Antoni Czechow)
  11.12.2010
  LIBERALNA DEMOKRACJA
  … Pozwolę sobie być wizjonerem, w 2011 roku pańska partia przegra na wszystkich frontach, zapomniał Pan o starym ostrzeżeniu MANE, TEKEL, FARES (JESTEŚCIE ZWAŻENI, ZMIERZENI A DNI WASZE SĄ POLICZONE) Polacy – nie czekajcie, przystępujcie do walki!!!!!!!!!!! *
  /tyle śp. Włodzimierz Kaczanow – patrzy pewnie w innym wymiarze już, jak sprawdzają się Jego przemyślenia…. dop. od red./
  Wracając do naszego Marszu z 13 grudnia 2013 roku jeszcze przypomniały mi się niektóre treści z transparentów, i tego juz należałoby się trzymać: „POLACY, MIESZKAŃCY TEJ ZIEMI!
  NASZ I WASZ RUCH: POWRÓĆMY DO BOGA! OJCIEC CZEKA! BÓG OJCIEC”; i jeszcze: „NIE WSTYDŹ SIĘ PANA JEZUSA ABY PAN BÓG NIE POWSTYDZIŁ SIĘ CIEBIE”.
  Znamienne, że ten właśnie transparent cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem fotoreporterów różnych opcji…
  Do zobaczenia w wolnej Polsce!
  spisała Bożena Milska wierna Bogu i Matce Jezusa Chrystusa, Maryi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s