Czuwanie na Jasnej Górze 27/28 stycznia 2012

Kochani Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę!

1.Powstał Biuletyn Informacyjny Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.  

Szukamy osób, które chciałyby kolportować biuletyn w swoim otoczeniu – parafii, na różnych spotkaniach w diecezji, przy okazji różnych świąt.
Biuletyn można także dołączyć do pism parafialnych lub diecezjalnych, czy do sprzyjających pism lokalnychNależałoby taki biuletyn wydrukować lub na własnej drukarce, lub zamawiając odpowiednią ilość papierowego wydania w sekretariacie KRzO w cenie minimalnej, bo skalkulowanej na poziomie kosztów wlasnychczyli 50 gr /1 szt.

Załączamy link do pierwszego wydania biuletynu:  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/assets/Biuletyn-nr-12.pdf
Przesyłamy jedynie link, gdyż cały plik jest zbyt ciężki i mógłby zapchać Państwu skrzynki mailowe.

Gdyby KTOŚ z Państwa chciał wspomóc nas w dystrybucji biuletynu, to prosimy o kontakt z sekretariatem :

e-mail: sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl
tel.: 532 998 998
2. NAJWAŻNIEJSZA RZECZ to zbliżające się CZUWANIE w dniach 27/28 stycznia, na które na Jasna Górę zapraszają Ojcowie Paulini.

Nie bójmy się zorganizować nasz przyjazd z naszymi duszpasterzami, rodzinami, nawet zapraszając innych i przyjeżdżając autokarami, prosimy by było nas jak najwięcej, byśmy wzajemnie dali świadectwo, iż naród budzi się do ŻYCIA – to świadectwo jest bardzo potrzebne księżom biskupom zaproszonym na to czuwanie, którzy poparli inicjatywę i jest potrzebne nawet samym Ojcom Paulinom.

Załączamy także PLAKAT informujący do czuwaniu – rozwieśmy go w naszej okolicy, parafiach, sklepach, miejscach, gdzie przechodzi wielu ludzi. Postarajmy się, by informacja dotarała jak najszerzej. Powiadomy o tym lokalne media katolickie – rozgłośnie, gazety, media elektroniczne.
Plakata z załącznika można wydrukować na domowych drukarkach, a jeśli ktoś chciałby wydrukować go w drukarani sugerujemy pobranie specjalnie przygotowanej do tego wersji ze strony:http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/assets/Plakat-czuwanie-druk.pdf

Do zobaczenia na JASNEJ GÓRZE u tronu Królowej Polski!
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę