Aktualności – powinszowania dla JEm kard. seniora

Na zbliżającą się kolejną Rocznicę Urodzin Jego Eminencji przesyłamy z wielką miłością i szacunkiem najlepsze życzenia. Niech blask Chrystusowego Światła opromienia Twoje życie Eminencjo. Twoja odwaga, Drogi i Czcigodny Kapłanie w drodze naszego Kościoła dodawała i niech dodaje wciąż nam wszystkim, otuchy w tych skomplikowanych czasach. Za wstawiennictwem Wielkiej Orędowniczki naszej Królowej Maryi – Matki Pana naszego Jezusa Chrystusa – zwyciężymy!
– Na wszystkie lata samych dobrych i twórczych dni w pełni zdrowia, pokoju
i szczęścia, z wyrazami szacunku i pamięcią w modlitwie – z wszystkimi życzliwymi, Jego Eminencji – ze wszystkimi życzliwymi, kochającymi Pana Boga, Kościół Święty, Jezusa Chrystusa i Jego Matkę Maryję ze św. Józefem i wszystkimi Świętymi – Szczęść Boże!
Bożena
*
Bardzo dziękujemy, my spod Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, modlący się od 10 kwietnia 2010 roku, za duchową bliskość w modlitwie, ciepłe słowa listu i wyrazy solidarności Jego Eminencji z nami. Wierzymy, że 96 Ofiar Tragedii Smoleńskiej cieszy się już wieczną nagrodą w niebie pośród najwierniejszych Czcicieli Boga i  Matki Najświętszej. Wierzymy też, że ICH postawa bohaterska zostanie już wkrótce godnie upamiętniona.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s