Wieści w pigułce, 11 października 2013 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieści w pigułce, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Wieści w pigułce, 11 października 2013 r.

 1. Macierewicz: sfałszowane zdjęcie pochodzi z raportu MAK

  Zdjęcie, które miało świadczyć o zamachu w Smoleńsku i które zdaniem zespołu Macieja Laska miało zostać sfałszowane, pochodzi z raportu MAK – akcentuje poseł Antoni Macierewicz.

  Sprawa dotyczy fotografii, którą zamieścił w swojej prezentacji prof. Wiesław Binienda, współpracujący z parlamentarnym Zespołem ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010 r.

  Zespół Laska ogłosił w środę, że zdjęcie, które miało popierać tezę, iż w Smoleńsku doszło do zamachu, zostało sfałszowane przez obróbkę komputerową. Wczoraj, podczas konferencji prasowej w Sejmie poseł PiS zaprezentował m.in. zdjęcie, na które powoływał się prof. Binienda oraz zdjęcie pochodzące z raportu MAK.

 2. Ani dowód, ani zdjęcie

  Z prof. Wiesławem Biniendą z Uniwersytetu w Akron, ekspertem Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010 roku, rozmawia Piotr Falkowski

  Podobno w jednej ze swoich prezentacji zamieścił Pan komputerowo zmodyfikowane zdjęcia skrzydeł tupolewa, zespół Laska zapowiedział, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. W jego oświadczeniu mowa jest o sfałszowaniu kluczowego dowodu zespołu parlamentarnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s