Wieści w pigułce, 2 października 2013 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieści w pigułce, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Wieści w pigułce, 2 października 2013 r.

 1. Błażej pisze:

  Solidarność wzywa Sejm do samorozwiązania.
  Sejm się sam nie rozwiąże, ale apel Solidarności jest jak najbardziej na miejscu, bo rząd powinien się rozwiązać, już dawno, a nawet ci ludzie nigdy nie powinni być wybrani do Sejmu. Apel Solidarności jest po to, aby obudzić społeczeństwo, aby samo tworząc Solidarność z Solidarnością obaliło nierządny rząd.
  Jak to zrobić? I jak to się stanie? Nie wiem, nie jestem prorokiem Pańskim, ale wiem jedno. To musi się stać przed 27 kwietnia roku Pańskiego 2014. Jest rzeczą niemożliwą, aby niegodni politycy, premier i prezydent, uczestniczyli obłudnie w kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła Wielkiego. Do tego Dnia Bożego Miłosierdzia ta hańba z Narodu Polskiego musi zostać zmazana i honor Ojczyzny przywrócony.
  Ludzie, Polacy, Rodacy, Bracia już czas się obudzić i przywrócić honor i godność Polski. Polską nie mogą rządzić zdrajcy, kłamcy, złodzieje i mordercy.
  Rząd Polski będzie godny. Jarosław zostanie Prezydentem po Lechu Kaczyńskim a Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić prawem i sprawiedliwością i przywróci honor Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s