Oświadczenie Księży Jerzego i Stanisława!

W czasie wieczornych modlitw pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu pojawia się codziennie od kilku tygodni transparent, na którym czytamy:

„Mijacie nas codziennie. Nie zawsze ci sami. A my ponad trzy lata modlimy się tu na Krakowskim Przedmieściu. Przewodzi nam Krzyż Smoleński. Modlimy się o Polskę i Polaków. O pomnik dla 96 osób i o prawdę 10.04.2010. Bądź odważny i dołącz tu do nas”.

W związku z tym w dniu 10 września 2013 r. wyraziliśmy dezaprobatę dla samej idei transparentu i treści na nim prezentowanej.

Uważamy, że obok Krzyża, przy którym się modlimy nie powinno być żadnych dodatkowych akcesoriów. Niech pokorna postawa modlitwy, intencje podawane każdego dnia i ukryte w sercach wystarczą w tym miejscu prawdy, nadziei i pamięci.

Przy okazji pragniemy podkreślić, że informacje dotyczące modlitwy na Krakowskim Przedmieściu nie muszą pojawiać się na stronie „W obronie Krzyża 1” codziennie. Wystarczy, że będą ukazywać się z taką częstotliwością, by Czytelnicy wiedzieli, że modlitwy trwają, a zatem  np. raz na tydzień czy dwa tygodnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia, Wprowadził Stanisław Krajski, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s