Relacja Zbyszka z dnia 15 września 2013 roku

Dziś modliło się około 30 osób.

Było  lekko wietrznie ale spokojnie.

W miejscu Pamięci, Prawdy i Nadziei Staś ustawił duży drewniany Krzyż oraz krzyż ze zniczy na chodniku.

Pod Krzyżem Obraz Matki Bożej Częstochowskiej, oraz bł. Jana Pawła II. Na Krzyżu wisiał drewniany różaniec, po bokach powiewały flagi:Polska; biało – czerwona i Maryjna; biało – niebieska. Rysio przyniósł dzisiaj duże obrazy: Jezusa Miłosiernego i Św. Michała Archanioła.

Do modlitw dołączono szczególne Intencje
1. dziękczynną – za szczęśliwy powrót uczestników XIII Rajdu Katyńskiego, o dobre owoce tej pielgrzymki dla jej uczestników i wszystkich ludzi, których tam spotkali
2. za jedną z uczestniczek XIII Rajdu, która w Moskwie miała poważny wypadek, była operowana i teraz czeka ją rehabilitacja
3. za ofiary wszystkich miejsc kaźni, przez które wiodła ich droga, tych znanych i upamiętnionych, gdzie składali wieńce, ale również tych jeszcze nie odkrytych, przez które przejeżdżali nie wiedząc nawet, że one tam są.

Modlitwy prowadziła Halinka, następnie doszedł o. Jerzy Garda i prowadził dalej modlitwy. Zbyszek odczytał Litanie do Matki Bożej Bolesnej.

Hanka jak zwykle w niedziele rozdawała obrazki przechodniom. Artur miał ze sobą zdjęcie śp. Pary Prezydenckiej i dwie piękne biało – czerwone róże.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, wprowadziła Mirka Zielińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s