Wieści w pigułce, 2 września 2013 r.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieści w pigułce, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Wieści w pigułce, 2 września 2013 r.

 1. Bozena vel Bogusia pisze:

  ___________________________________________________________________
  Lech Kaczyński zostawił nam w testamencie ostrzeżenie przed możliwością narzucenia Polsce dominacji z zewnątrz i związany z tym imperatyw domagania się, by nasz narodowy interes był brany pod uwagę na forum międzynarodowym.
  >>>>z Archiwum: Wieści Krakowskiego Przedmieścia 23.01.2011 r.
  >>>>>>>>>>>>>RUCH 10 KWIETNIA 2010 ROKU >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  ___________________________________________________________________
  *
  WARSZAWSKA gazeta — Nr 35 — 5 września 2013 r. na str. 1,16 i 17 czytamy:

  RUCH NARODOWY A PIS Stanisław Srokowski
  Ruch Narodowy wyrwał ze snu młode pokolenie Polaków i poderwał je do czynu. Dokonał tego, czego nikt inny nie dokonał przez ostatnie ćwierć wieku. Ożywił substancję duchową, która trwała w letargu. Już to jedno zasługuje na pochwałę i wdzięczność. Zasługę w tym względzie należy przypisać Młodzieży Wszechpolskiej i Obozowi Radykalno-Narodowemu. To te dwa środowiska przez długie lata nie ustawały w wysiłku , by przybliżać nowej generacji marzenia o wolnej i niepodległej, Wielkiej Polsce. Nikomu bowiem tak, jak im, nie udało się zmobilizować setek tysięcy młodych ludzi do aktywności i manifestowania swoich poglądów, ujawniania ich publicznie i unoszenia wysoko do góry transparentów, na których znowu widniały tak ważne dla Polski i Polaków hasła, jak: BÓG, HONOR, OJCZYZNA jako drogowskazy i znaki orientacyjne…
  KTO PRZEWODZI
  Ustalmy sobie na początku jedną rzecz. W tej chwili najważniejszą, najbardziej poważną i odpowiedzialną opozycyjną partią polityczną dla bezsensownych rządów PO i Tuska jest Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma ważniejszej i lepszej partii. I nie ulega watpliwości, że to jej należy w najbliższych wyborach zaufać i powiedzieć: – Tak, chcemy, by rządziło PiS! – Ma najbardziej charyzmatycznego lidera, odpowiada naszym oczekiwaniom i zasluguje na wsparcie jak największej ilości Polaków. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, nie potrafi właściwie diagnozować rzeczywistości i odczytywać nastrojów wśród wyborców. To jedna sprawa?

  Ale czy to znaczy, że PiS jest krystaliczne, nie popełnia błędów i nie ma słabych stron? Rzecz jasna, że nie jest krystaliczne, popelnia blędy i ma nie mało slabych stron…
  SENS I ZNACZENIE RUCHU NARODOWEGO
  ( – )
  CZY RUCH NARODOWY POWINIEN ZMIENIĆ SIĘ W PARTIĘ
  … Otóż ci, którzy z różnych stron, z wewnątrz i zewnątrz ruchu namawiają młodych do sięgania po najwyższą władzę i prą, by wystartowali za dwa lata w wyborach do Sejmu i Senatu, nie robią nic innego, tylko pchają RN do samobójstwa. … nie rozumieją idei Ruchu Narodowego…
  Trzeba wyczuć ten czas. Swój czas. I sięgnąć wówczas samodzielnie po wladzę.

  Gdyby jednak chciał to uczynić teraz, nie jest do tego przygotowany. I przegrałby na długie lata. Awraz z nim przegrałaby Polska. Na to nie może sobie pozwolić. Kolejną sprawą, jaką się niedługo zajmę, będzie pytanie: ”Co zagraża RN?”
  Ale już w nowym tygodniku ”Polska Niepodległa”. A tutaj nadal felieton. I co jakiś czas publicystyka na inny temat.
  Szukajcie ”Polski Niepodległej” od 09.09.2013 w kioskach.
  Zapraszam do lektury i dyskusji
  http://www.srokowski.art.pl

  ibidem: na str.1, 20-21 czytamy:
  WASZE MATKI, WASI OJCOWIE Aldona Zaorska

  Matki, ojcowie czy dziadkowie dzisiejszych ”autorytetów” albo chociażby gwiazd i gwiazdeczek show-biznesu to najczęściej stalinowscy albo komunistyczni zbrodniarze. Nic więc dziwnego, że dzisiejsze ”elity”kreują rzeczywistość równie prawdziwą i pro-polską, jak niemiecki, lewacki paszkwil ”Nasze matki, nasi ojcowie” o szlachetnych Niemcach zaprzyjaźnionych z Żydem i ”antysemitą” z AK.
  ( – )
  Wasze matki, wasi ojcowie
  Polscy patrioci byli przez stalinowców bestialsko torturowani, skazywani na śmierć w sfingowanych procesach, poniżani podczas publicznych rozpraw, na których ”publiczność” złożona z ubeków po cywilnemu lżyła ich i wyzywała, zabijani – rozstrzeliwani albo wieszani jak pospolici przestępcy, a na końcu po kryjomu wrzucani do dołów śmierci, bez ostatniej posługi, nawet bez trumien, czasem nago, czasem w niemieckich mundurach. Ich mogiły zostały zrównane z ziemią przykryte śmietnikami albo asfaltowanymi alejkami, byle tylko nikt nigdy ich nie szukał… Komunistyczni zbrodniarze nie przewidzieli jednak, że przyjdzie dzień, kiedy doły grobowe bohaterów zostaną odkryte…

  Wszyscy ci bandyci mieli rodziny – żony, dzieci…
  Warto i trzeba wciąż i wciąż przypominać Polakom, kim są dzisiejsze ”autorytety”, gwiazdy mediów i skąd się wzięły. Nie pomoże”Wyborcza”, Urbanowskie ”NIE” ani TVN. Polacy mogą dziś powiedzieć im – wiemy. Wiemy, kim były wasze matki i wasi ojcowie.

  Dzieci ubeckich bandytów w polskich władzach
  Po internecie wciąż uparcie krąży nigdy niezdementowany materiał…

  Taka jest prawda, antypolonizm wyssali z piers matki
  To wszystko tylko wierzchołek przysłowiowej góry lodowej. Potomków można napotkać wszędzie – w teatrach, w organizacjach ”pożytku publicznego”, fundacjach, spółkach skarbu państwa, wymiarze sprawiedliwości, szkolnictwie wyższym. Nieprzypadkowo te środowiska stawiają taki opór lustracji, nieprzypadkowo lewackie media atakują każdą publikację na temat pochodzenia swich gwiazd wytartym frazesem o braku odpowiedzialności dzieci za rodziców. Nikt nie przenosi win zbrodniarzy na ich potomstwo. Ale każdy ma prawo wiedzieć, że głoszone publicznie lewackie poglądy, wyszydzanie polskich tradycji, walka z pamięcią historyczną mają swoje źródło wlaśnie w pochodzeniu, wychowaniu, antywartościach wpajanych w rodzinnych, stalinowskich domach. I taka jest prawda, niezależnie od tego, jak bardzo ona nie odpowiada mainstreamowi.
  *
  szerzej: WARSZAWSKA gazeta Nr 35, 30 sierpnia – 5 września 2013 r.
  przegl. prasy, skróty:
  Bożena Milska wierna Bogu i Matce Jezusa Chrystusa, Maryi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s