Ks. Stanisław Małkowski ODWAGI, NIE LĘKAJCIE SIĘ!, Warszawska Gazeta 26 lipca – 1 sierpnia 2013 r

Kto nie ma wiary, modlitwy i nie chce mieć krzyża ani Bożego zbawienia, ten straci to, co ma w porządku stworzenia, a więc siłę, władzę, posiadanie, zdolność kłamania i zabijania najpóźniej z chwilą śmierci i sądu Bożej sprawiedliwości.

Od przeszło trzech lat trwa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie koło Pałacu Namiestnikowskiego codzienna wieczorna modlitwa różańcowa przy Krzyżu Pamięci, Prawdy i Nadziei. Intencją i celem modlitwy jest ocalenie Polski, boleśnie zranionej śmiercią tych, którzy zginęli w zamachu smoleńskim w drodze do Katynia, jest wieczna nagroda dla zabitych, jest pamięć o ich ofierze i upamiętnienie drugiego Katynia pomnikiem z krzyżem w tym miejscu, jest ujawnienie prawdy o przyczynach, okolicznościach i skutkach tej zbrodni, jest obudzenie się sumień Polaków, jest spełnienie nadziei zwróconej ku odsunięciu od władzy ludzi niegodziwych i zakłamanych ku poddaniu się ludzkiej władzy zatroskanej o wspólne dobro i o każdego człowieka od poczęcia po naturalną śmierć społecznemu panowaniu Jezusa Króla Polski.


„Kto ma, temu będzie dodane i nadmiar mieć będzie, kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma” – mówi Jezus w Ewangelii (Mt 13,12). Kto ma wiarę, nadzieję i miłość, kto ma Boga w sercu, kto modli się z ufnością o Boże miłosierdzie, temu będzie dany z nieba Duch Święty (por. Łk 11,13), a z Nim i w Nim – pełnia życia i dobra. Natomiast, kto nie ma wiary, modlitwy i nie chce mieć krzyża ani Bożego zbawienia, ten straci to, co ma w porządku stworzenia, a więc siłę, władzę, posiadanie, zdolność kłamania i zabijania najpóźniej z chwilą śmierci i sądu Bożej sprawiedliwości. Ucieczka przed ludzką sprawiedliwością nie uchroni przed ostatecznym wyrokiem tych, którzy odrzucili prawdę i miłosierdzie.

Światowy, pogański, nihilistyczny globalizm, któremu poddana jest z woli tymczasowych władców i ich wyborców Polska, niszczy pamięć i tożsamość, tworzy fałszywą historię, odrzuca prawdę o Bogu i człowieku, daje iluzję dobrobytu dla niektórych na drodze rewolucji seksualnej w myśl zasad: więcej przyjemności, mniej odpowiedzialności, mniej dzieci, mniej ludzi na świecie, mniej ubóstwa.

Temu służy międzynarodówka antynatalistyczna IPTF powstała w roku 1952 oraz Szczyt Planowania Rodziny zorganizowany rok temu w Londynie. Pisze o tym Marguerite Peeters w książce „Polityka globalistów przeciwko rodzinie” (wyd. SSL, Warszawa 2013). W zakończeniu książki – podręcznika „Globalizacja zachodniej rewolucji kulturalnej” (wyd. SSL, Warszawa 2001) M. Peeters budzi nadzieję na przywrócenie planu Boga Stwórcy: „Jesteśmy wezwani do dokonania wolnego wyboru, kim chcemy być, do praktykowania miłosierdzia, do podejmowania odpowiedzialności oraz trudu bycia sobą” (s. 232).

Współczesna wojna przybiera nowe postacie; lokalnie zachowuje wymiar militarny z możliwością jego rozszerzenia, ale rozgrywa się zasadniczo w dziedzinie utopii, fałszywych ideologii (np. gender, greenpeace), walki przeciwko kulturze, wierze, rodzinie i tradycji, czemu służy propaganda medialna, reforma edukacji, nacisk i przymus instytucjonalny, zmiana mentalności i języka.

Trwa wojna przeciwko Polsce, „czystka etniczna o znamionach ludobójstwa”, a raczej po prostu ludobójstwo duchowe i fizyczne. Globalni teoretycy, stratedzy, inspiratorzy i sponsorzy znajdują u nas służalczych wykonawców, którzy ojczyznę w przyspieszonym tempie niszczą.

Dlatego Krucjata Modlitewna Różańcowa (na wzór krucjaty węgierskiej i poprzednich krucjat) jest słuszną i skuteczną bronią na destrukcyjne poczynania władz. Każdy dzień panowania antynarodowej mafii oznacza kolejne straty i szkody, które trudno będzie naprawić w przyszłości. Bez odwołania się do wszechmocy Boga i bez pomocy Maryi Królowej Polski zwycięstwo nie jest możliwe.

Odwiecznym znakiem zwycięstwa jest krzyż. Modlących się obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu zbiera się obecnie kilkanaście do kilkudziesięciu osób. Pociesza nas Jezus „Nie lękaj się trzódko mała, bo spodobało się Bogu Ojcu dać wam Królestwo” (Łk 12,32).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozważania ks. Stanisława Małkowskiego, wprowadziła Mirka Zielińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s