Relacja Zofii z dnia 29 kwietnia z godz. 21.25

DSC_6631W chłodny wieczór na Krakowskie Przedmieście przybyło ok. 25 osób.
Halina rozpoczęła pieśnią Nigdy, nigdy, nigdy się nie poddać.      zdjęcia »
Modlitwy poprowadził Ksiądz Jerzy Garda, misjonarz. Przechodząca grupa turystów ze Szwecji zatrzymała się i wysłała jednego ze swoich ludzi pod Krzyż, przez chwilę postał i wrócił do grupy. Młoda para z kolegami i koleżankami stanęli niedaleko Krzyża o młody chłopak powiedział: ja ich podziawiam za wytrwałość… Nie co później, mężczyzna idąc w naszym kierunku, zza naszymi plecami, zaczął coś krzyczeć, gdy oddalił się, zrobił zdjęcia i puknął się w czoło. Poza tym było spokojnie.

W intencji: Ojczyzny, 96 ofiar tragedii smoleńskiej, o upamiętnienie pomnikiem Tych poległych znakomitych Polaków. zdjęcia »»SAM_3327

Modlitwy i pieśni
Nigdy, nigdy, nigdy się nie poddać
Tylko pod Krzyżem tylko pod Tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem
do św. Michała Archanioła 

do Anioła Stróża
egzorcyzm do Matki Bożej
Zdrowaś Maryjo za Kapłanów 3 razy
– Otrzyjcie już łzy płaczący – poświęcenie przez Ojca Jerzego miejsca Pamięci, Krzyża i nas.
Tajemnice Radosne Różańca św. – III T po łacinie w łączności z Ojcem Św. Franciszkiem, Benedyktem XVI i Biskupami
Z dawna Polski Tyś Królową
Apel Jasnogórski
Błogosławieństwo z Jasnej Góry
Z dawna Polski Tyś Królową
– Nie rzucim Chryste świątyń Twych
 Zakończyliśmy wieczorną modlitwę znakiem Krzyża Świętego o godz.21.25
Z Panem Bogiem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, Wprowadziła Hortensja, Zdjęcia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Relacja Zofii z dnia 29 kwietnia z godz. 21.25

 1. Błażej pisze:

  Ojczyzna ginie. Nieprzyjaciel w granicach Rzeczypospolitej.
  Żydokomuna przy Okrągłym Stole wcale nie oddała władzy Narodowi. Żydokomuna przekształciła się w Żydomasonów i dobrali sobie polskich zdrajców, liberalnych bezbożników. Cały czas trzymali w garsci wszystkie media i codziennie wlewali truciznę w serca i umysły Narodu. Kontrolowali też bezustannie wszystkie programy szkolne i edukacyjne, wyśmiewając to, co święte i zochydzając to, co polskie. Ludu Katolicki, obudź się w końcu, bo dajesz rządzić się gwałcicielom Matki Ojczyzny. Bluźniercy i zboczeńcy Tobą rządzą i sam na nich głosowałeś. Ludu Boży, debile i mordercy Tobą rządzą, a Ty wierzysz kłamcom medialnym. Ludu Boży, oglądasz media, które Cię nienawidzą i Tobą gardzą, a wierzysz im, że Ci mówią prawdę i, że Cię kochają. Ludu Polski nawróć się do Boga i przestań wierzyć diabelskim mediom i swoim prześladowcom, i swoim hańbicielom. Polski Narodzie jeszcze raz nawróć się do Boga i zacznij z wielką siłą słuchać swojej Królowej Niepokalanej, która mówi Ci prawdę z miłością Matki, zatroskanej o doczesne i wieczne szczęście swoich wybranych Dzieci. Radio Maryja, to Jej radio, a Ojciec Rydzyk, to Jej narzędzie w Jej Niepokalanych rękach, to Prorok Boży, tak jak przed wojną był św. Maksymilian Kolbe.
  Ale czasy są o wiele trudniejsze.
  Polacy przed wojną uwierzyli św. Maksymilianowi, poszli za głosem Niepokalanej, kapłani współpracowali pokornie i dali się przewodzić głosowi Hetmanki Polskiego Narodu.
  Teraz wiara w Narodzie osłabiona.
  Naród wierzy kłamcom medialnym i niewielu słucha Radia Maryja jako prawdziwego głosu Bożego Niepokalanej Królowej, niezwyciężonej Hetmanki Polskiego Narodu. Naród Polski jest Wojskiem Katolickim, ale uśpionym, ogłupionym medialną deprawacją, bluźnierstwem i kłamstwem. Kapłani są podzieleni, wielu nie widzi śmiertelnego niebezpieczeństwal dla wiary Narodu. Czego komuna nie dokonałe, teraz dokonuje. Przedtem Naród wiedział, że telewizja kłamie, i że komuniści są źli, że zniewalają Naród. Teraz wielu uwierzyło w diabelską wolność, w „nowoczesność” w „tolerancję”, w „neutralność światopoglądową” i w cała propagandę medialną bezbożnego liberalizmu. Nawet wielu kapłanów, krytykuje Radio Maryja i nie współpracuje w uświadamianiu Rodaków, w głoszeniu prawdy, w głoszeniu prawdziwej wiary katolickiej, w słuchaniu Matki Bożej mówiącej z miłością prawdę o wielkim niebezpieczeństwie bezbożnictwa i o konieczności zjednoczenia się całego wierzącego i wiernego Narodu wokół Jej sztandaru, aby zwyciężyć w wielkiej bitwie, obudzić się i wyzwolić z niewoli bezbożnych. Tylko Matka Boża może dać nam zwycięstwo w duchowej walce z wrogami Boga, Krzyża i Ewangelii i z ich sługami.
  Naród Katolicki musi przejąć władzę polityczną w Ojczyźnie i nie dać się już więcej rządzić i deprawować bluźniercom Boga i swoim ciemiężycielom. Ale oto wielu kapłanów śpi, haniebnie milczą, kiedy powinni wołać na alarm razem i w jedności z Ojcem Rydzykiem, który jest wiernym sługą i głosem Niepokalanej Matki Narodu Polskiego. „Rycerz Niepokalanej” milczy, nie głosi prawdy o prześladowaniu Tv Trwam, o łamaniu Konstytucji w Polsce, o odbieraniu wolności słowa Katolickiemu Narodowi i milczy o Zamachu Smoleńskim. Mordercy zaplanowali Zamach, Polska została zhańbiona, a oni milczą ze strachu, a może z głupoty, albo ze zdrady. Mordercy i debile rządzą Katolickim Narodem, słudzy szatana, zboczeńcy i demoralizatorzy. Rządzący hańbią wszystko, co święte, już nie można tego tolerować, i dłużej znosić. Ten zhańbiony rząd i elity żydokomunistyczne i liberalnomasońskie muszą odejść. Rząd musi zostać obalony i władza musi wrócić do katolickiego Ludu Bożego. Cały świadomy Naród musi odzyskać swoją wolność i suwerenność.Władza polityczna musi zostać oddana w ręce ludzi godnych. Jarosław Prezydentem Polski. Ten, któremu zabito Brata, godzien jest, aby sprawować najwyższy urząd w Rzeczypospolitej, On nie zdradzi Ojczyzny. Słudzy Maryi Niepokalanej muszą dzierżyć władzę w Narodzie, aby sprawy społeczne, polityczne i narodowe były układane po Bożemu, według kochającego Serca Niepokalanej i Najświętrzego Serca Jezusowego. Mądry, obudzony Naród musi oddać władzę prawdziwym patriotom i prawdziwym katolikom, którzy będą wypełniać Boże Przykazania w stanowionym przez siebie prawie, w programach edukacyjnych, we wprowadzaniu praktykowania cnoty solidarności społecznej i w całym układaniu życia wspólnego w Ojczyźnie naszej. Czasy barbarzyńców w rządach nad Polską muszą już odejść i musi przyjść Nowe! Boży Duch musi jeszcze raz odnowić oblicze ziemi, Tej ziemi! Ojczyzna, albo śmierć! Bóg na pierwszym miejscu! Na drugim miejscu Honor! Na trzecim Ojczyzna!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s