Wieści w pigułce, 29 kwietnia 2013 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieści w pigułce, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Wieści w pigułce, 29 kwietnia 2013 r.

 1. Protest przeciwko zwolnieniom

  Setki związkowców protestowały dziś wieczorem w centrum Aten przeciwko planom zmniejszenia kolosalnego przerostu zatrudnienia w sektorze publicznym. Rząd Grecji zobowiązał się do uszczuplenia tego sektora pod naciskiem zagranicznych kredytodawców.

 2. GDDKiA lekceważy badania archeologiczne?

  Przeciwko sposobowi ogłoszenia przetargu przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad na badania archeologiczne przy budowie trasy S8 protestują archeolodzy. Wczoraj wystosowali list otwarty w tej sprawie, w którym nawołują do bojkotu przetargu z powodu deprecjonowania prac wykopaliskowych.

 3. Nie wolno trwać w nieprawdzie

  Z o. dr. Tadeuszem Rydzykiem CSsR, dyrektorem Radia Maryja, rozmawia Dariusz Pogorzelski

  Tomasz Sakiewicz po sześciu latach postanowił wrócić do sprawy oskarżonego o współpracę z SB Ks. Abp. Stanisława Wielgusa. Odnosząc się w swojej ostatniej publikacji do reakcji Radia Maryja na te oskarżenia, napisał, że „biskup pełnił jakąś ważną funkcję w Radiu Maryja”. Jaką funkcję pełnił Ks. Abp Wielgus w rozgłośni założonej i kierowanej przez Ojca?

 4. Sawickiej się upiekło

  Działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego, podjęte wobec Beaty Sawickiej i byłego burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego, były bezprawne – orzekł wczoraj Sąd Apelacyjny w Warszawie, oczyszczając oboje z zarzutów korupcyjnych.

 5. Kongres „Polska Wielki Projekt”
  Radio Maryja, zdjęcia

  W Zamku Królewskim w Warszawie odbył się kongres „Polska Wielki Projekt”. W trakcie dwóch dni ludzie świata nauki i politycy debatowali o najważniejszych wymiarach nowoczesności, które są szansą dla Polski.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/w-warszawie-trwa-kongres-polska-wielki-projekt/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s