Relacja Zofii z dnia 31 grudnia z godz. 21.20

Dzisiaj modliło się ok. 30 osób.
Jak co dzień – od czasu przeniesienia Krzyża Harcerskiego spod Pałacu Prezydenckiego w inne miejsce, do Kościoła św. Anny – przynosimy inny Krzyż.  Jest on rozkładamy, ustawiany przed pałacem t y l k o  n a  c z a s  m o d l i t w y.
Co dzień też roztawiamy od nowa znicze, święte obrazy, dekoracje (np. kwiaty. flagi). Po modlitwie wszystko musi być przez nas uprzątnięte i zabrane. Gdyż w innej sytuacji służby porządkowe naszej Stolicy, nie bacząc na fakt poświęcenie Krzyża – wrzucają go do worków na śmiecie. Gdy odchodzimy – plac pozostaje pusty, aż do następnego wieczoru jak by nas w ogóle tu nie było – i o to chodzi władzom .311220121576

« zdjęcia

Dzisiaj Tadeusz prowadził modlitwy, rozpoczął o godz. 20.15

W intencji – 96 ofiar tragedii smoleńskiej, za Ojczyznę…i nieustające, codzienne nasze od trzech lat prośby.

SAM_1460

« zdjęcia

Modlitwy i pieśni
Lulajże Jezuniu
do św. Michała Archanioła
Zdrowaś Maryjo za Kapłanów – 3 razy
Tajemnice Radosne Różańca św – III T. po łacinie, IV T. za ekspertów badających tragedię Smoleńską, V T. o łaskę zdrowia dla pana Stasia i osób chorych, które się z nami modliły.
Litania Loretańska za Rodziny Smoleńskie
Apel Jasnogórski
Błogosławieństwo z Jasnej Góry
Wśród nocnej ciszy
Zakończyliśmy wieczorną modlitwę znakiem Krzyża Świętego o godz. 21.25
Z Panem Bogiem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, Wprowadziła Hortensja, Zdjęcia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Relacja Zofii z dnia 31 grudnia z godz. 21.20

 1. Błażej pisze:

  W ostatni dzień roku kalendarzowego we wszystkich kościołach oprócz Mszy świętej urządza się nabożeństwa adoracyjne Najświętrzego Sakramentu, adoracje Jezusa – Prawdy i Miłości.
  Jest to potrzeba podsumowania Starego Roku przed Bogiem, złożenia Bogu dziękczynienia, przebłagania i uwielbienia oraz błagania Boga o potrzebne łaski w Nowym Roku.
  Jest to potrzeba zrobienia rachunku sumienia, aby jeszcze raz dokonać wysiłku i spojrzeć na swoje życie i na życie całego Narodu w prawdzie … i poprosić o miłość do prawdy, do wiary katolickiej, do woli Bożej.
  Jezusa – Prawdę, obecnego prawdziwie w Najświętrzym Sakramencie trzeba w szczególności prosić o umiłowanie prawdy. Prawda jest fundamentem, na której trzeba budować życie człowieka i życie Narodu. Kto kocha Jezusa – Prawdę, ten żąda prawdy, też Prawdy Smoleńskiej i nie może się zgodzić na kłamstwo.
  I odwrotnie, ten komu nie zależy na Prawdzie Smoleńskiej, ten również ma jakiś brak w swojej wiarze katolickiej, albo wręcz jest bezbożnikiem, który odrzucił wiarę w Jezusa – Prawdę i Miłość.
  Dlatego Prawda Smoleńska stała się centrum duchowej wojny o ocalenie wiary katolickiej w Narodzie Polskim niszczonej bezwzględnie za pomocą wszystkich mediów rządowych i komercyjnych. W centrum bitwy jest też TV Trwam i Radio Maryja jako jedyne media głoszące wiarę katolicką i Prawdę Smoleńską i jej żądające.
  Bezbożnicy wiedzą, że, aby do końca zniszczyć wiarę katolicką w Polsce i móc rządzić Narodem w sposób totalitarny, muszą całkowicie zniszczyć niezależne media katolickie. Boją się też, żeby Prawda Smoleńska nie przebiła się do świadomości ogółu Polaków, bo to będzie koniec ich władzy. Boją się, żeby Polska się nie „obudziła”. Boją się, że Naród już wkrótce odrzuci ich kłamstwo i bezbożność, i ich niegodziwą władzę, i że się jeszcze raz nawróci do Boga i powie jednym głosem „Jezus nauczył nas kochać prawdę!” oraz „Maryja Niepokalana jest naszą Hetmanką!”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s