Relacja Zofii z dnia 28 listopada z godz. 21.25

Dzisiejszego wieczoru modliło się 15 osób.

Ustawiliśmy Krzyż Pamięci w centrum przed Pałacem, roztawiliśmy i zapaliliśmy znicze białe  i czerwone. Obok Krzyża wystawiliśmy zdjęcie śp. Pary Prezydenckiej wraz z napisem: Brońcie Krzyża od Giewontu do Bałtyku Jan Paweł II. 

« zdjęcia

O godz. 20.20 Halina rozpocząła modlitwy a zakończyła o 21.25. Były dzisiaj osoby, które widząc Krzyż i słysząc nasze modlitwy, zatrzymywały się na krótko aby choć na chwilę pomodlić się, następnie mężczyzna zdjął czapkę i przeżegnał się. Była również młoda  para, która modląc się głośno, nie przyłączając się do naszych modlitw, próbowała zakłócić spokój przy Krzyżu. Staraliśmy się nie reagować, odmówliśmy ponownie egzorcyzm do św. Michała Archanioła i po paru minutach odeszli, uff!

W intencji naszej Ojczyzny,  ofiar zamachu smoleńskiego, ich Rodzin, sejmowego zespołu ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Modlimy się we wszystkich intencjach z którymi tutaj przyszliśmy, za TV TRWAM – o miejsce na I-szym cyfrowym multipleksie, za Radio Maryja, za ekspertów i parlamentarzystów z Komisji Sejmowej ws katastrofy Smoleńskiej.

Modlitwy i pieśni
Serdeczna Matko
do św. Michała Archanioła
egzorcyzm do Matki Bożej
Zdrowaś Maryjo za Kapłanów – 3 razy
Tajemnice Chwalebne Różańca św – III T. po łacinie
Koronka do Bożego Miłosierdzia – za wszystkich grzeszników i tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia, a szczególnie za młodych ludzi, którzy dzisiaj wyjątkowo przeszkadzali Nam w modlitwie
Bogurodzica – Apel z Jasnej Góry
Błogosławieństwo apelowe
My chcemy Boga

Zakończyliśmy wieczorną modlitwę znakiem Krzyża Świętego o godz. 21.25
Z Panem Bogiem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, Wprowadziła Hortensja, Zdjęcia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s