Wieści w pigułce, 25 listopada 2012 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieści w pigułce, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Wieści w pigułce, 25 listopada 2012 r.

 1. Uroczystości w Olszynce Grochowskiej
  Radio Maryja

  W Olszynce Grochowskiej, odbędą się uroczystości 182. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego. Spotkanie organizuje Krąg Pamięci Narodowej. W uroczystościach wezmą udział mieszkańcy Warszawy oraz wszyscy ci, którzy będą chcieli uczcić pamięć powstańców.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/uroczystosci-w-olszynce-grochowskiej/

 2. Pomnik pamięci ofiar smoleńskich
  Radio Maryja

  W warszawskim kościele akademickim św. Anny zostanie dziś odsłonięty pomnik poświęcony ofiarom katastrofy smoleńskiej. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 19 w kościele św. Anny.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/pomnik-pamieci-ofiar-smolenskich/

 3. „Nawigacja w Rodzinie”
  Radio Maryja
  Już w najbliższą niedzielę, 25 listopada Ruch Światło – Życie zaprasza na multimedialne warsztaty małżeńskie pt. „Nawigacja w Rodzinie”.

  Domowy Kościół, czyli gałąź rodzinna Ruchu Światło- Życie zaprasza wszystkich zainteresowanych na multimedialne warsztaty małżeńskie pt. „Nawigacja w Rodzinie”, które odbędą się w niedzielę 25 listopada o godz. 16.00 w MCEW STUDNIA ul. Górna 1A.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/nawigacja-w-rodzinie/

 4. Manifestacje w Rzymie
  W Rzymie protestowała młodzież przeciwko cięciom w nakładach na szkolnictwo i polityce rządu. Na ulice miasta wyległy tysiące uczniów, studentów i nauczycieli.
  http://www.naszdziennik.pl/swiat/16051,manifestacje-w-rzymie.html

 5. Zamach, który wstrząsnął światem

  Nie sądziłam, że kiedykolwiek wypowiem te słowa. A jednak – ZAMACH! Ekscytacja nie z tej ziemi! ABW rozbiła zbrojny związek przestępczy, który planował brutalne akty przemocy wobec organów konstytucyjnych. To największy sukces służb od czasów operacji Samum.
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/15616,zamach-ktory-wstrzasnal-swiatem.html

 6. Rodzina Radia Maryja u tronu Benedykta XVI
  Pielgrzymka słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji TRWAM do Rzymu została niemal całkowicie przemilczana przez reżimowe media. W tym wypadku nie umniejszały one starym zwyczajem liczby pielgrzymów, bo wiedziały, że nic to nie da w wymiarze propagandowym. Po prostu najważniejszy był fakt przyjęcia dyraktora Radia Maryja przez ojca świętego.
  http://www.naszdziennik.pl/blogaid/w-strone-realnego-swiata.html

 7. Tu-154M z nieczynną radiostacją awaryjno-ratowniczą nie powinien zostać dopuszczony do lotu HEAD – twierdzą piloci

  Problemy z radiostacją awaryjno-ratowniczą z pokładu Tu-154M “101″ wskazują, że podczas remontu samolotu na terenie Federacji Rosyjskiej mogło dojść do błędu. Chodzi o urządzenie, które w chwili przeciążenia powinno emitować sygnał pozwalający na lokalizację samolotu. Według raportu komisji Jerzego Millera, radiostacja automatyczna została wyłączona po tym, jak 28 lutego 2010 r. stwierdzono, że zakłóca pracę odbiorników GPS1 i GPS2 w systemie UNS-1D.
  http://www.bibula.com/?p=63831

 8. Relacja Frondy z Marszu Niepodległości minuta po minucie
  Wybiła godzina 15, a zatem rozpoczęła się największa manifestacja narodowa w Polsce. W pobliżu Pałacu Kultury i Nauki zgromadziły się tysiące ludzi, którzy biorą udział w Marszu Niepodległości.
  Jak relacjonuje reporter naszego portalu, panuje rodzinna atmosfera. Widać osoby w różnym wieku, od małych dzieci po osoby starsze. Można zauważyć również gości z zagranicy, głównie Węgrów. Po emblematach, jakie ze sobą przywieźli, można wnioskować, że dominują członkowie i sympatycy skrajnie prawicowej partii Jobbik.
  http://www.fronda.pl/a/rusza-marsz-niepodleglosci,23539.html

 9. Znakomita premiera
  Dzięki determinacji jednej osoby – znakomitej aktorki Barbary Dobrzyńskiej, powstała w Warszawie nowa scena „Nasz Teatr”. Miejsce ważne dla polskiej kultury. Teatr, który bawi i uczy.
  http://solidarni2010.pl/11633-znakomita-premiera.html?PHPSESSID=f708b08ebf5be7479cc04c68ccc2b0b1

 10. „Oburzeni” – ks. prof. Waldemar Chrostowski i fotorelacja OT Kraków
  Wypowiedź ks. profesora Chrostowskiego w trakcie wieczoru promującego książkę w Warszawie 10.11.2012.
  /…/ Te dwa lata, ponad dwa lata, od katastrofy smoleńskiej tylko to wyostrzyły. Natomiast to się dzieje. Niemal nazajutrz po śmierci i pogrzebie Jana Pawła II, otóż wtedy zaczęła się ta konfrontacja, już pod koniec kwietnia 2005 roku.
  http://solidarni2010.pl/11603-oburzeni-8211-ks-prof-waldemar-chrostowski-i-fotorelacja-ot-krakow.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s