Nasza Codzienna Prasówka 29 września 2012 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasza Codzienna Prasówka, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Nasza Codzienna Prasówka 29 września 2012 r.

 1. Na Wawelu leży moja siostra

  (foto. prezydent.pl)
  Rosjanie jeszcze raz pobrali ode mnie krew (DNA) po tym, jak zrobiła to ABW, bo nie ufali ich sposobom. Mówili, że to, co przywiozły nasze służby, ich nie interesuje. Nie ma mowy o podmienieniu zwłok mojej siostry, przy których cały czas byłem obecny. Zwłoki, które spoczywają na Wawelu, na pewno są zwłokami mojej siostry – mówi płk Konrad Mackiewicz, pracownik Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, brat Marii Kaczyńskiej, w rozmowie z Samuelem Pereirą.
  czytaj »

 2. Media sprawą najważniejszą
  Radio Maryja
  Wypowiedź dla Radia Maryja prof. Rafała Brody, publicysty oraz działacza politycznego.

 3. „Obudź się Polsko” Wielki Marsz w Warszawie
  Radio Maryja

  Warszawa, 21 kwietnia br., Marsz w obronie Telewizji Trwam
  Dziś, w uroczystość św. Michała Archanioła ulicami Warszawy przejdzie wielki marsz „Obudź się Polsko”. Będzie to manifestacja w obronie wolnych mediów i TV Trwam.

 4. Ewa Kopacz do dymisji
  Radio Maryja

  Gdyby pani Ewa Kopacz miała trochę honoru po prostu podała by się do dymisji – powiedziała Marta Kaczyńska, córka śp. Marii i Lecha Kaczyńskich – pary prezydenckiej.

 5. Rosja przed Trybunałem Praw Człowieka
  Radio Maryja
  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zdecydował, że Wielka Izba czyli 17 sędziów rozpatrzy tzw. skargę katyńską.

 6. Apel ojca Tadeusza Rydzyka

  Kochana Rodzino Radia Maryja, Drodzy Przyjaciele, wszyscy, którzy wybieracie się 29 września, w sobotę do Warszawy na manifestację pod hasłem: ”Obudź się Polsko”.
  Wybierzmy się wszyscy. Początek przy kościele św. Aleksandra od godz. 11.30. Pamiętajmy; zabierzmy ze sobą łaskę uświęcającą, żebyśmy mogli przystąpić do Komunii Świętej, niech to będzie wielki szturm modlitewny. Sobota 29 września, jest równocześnie świętem Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Archanioł Michał zwycięża zło. My też mamy zwyciężać zło – dobrem.

  http://niepoprawni.pl/blog/394/apel-ojca-tadeusza-rydzyka

 7. Piotr Gociek: Anna i Antygona nad Wisłą

  W obliczu przerażających wydarzeń wokół zamienionych ciał w trumnach ofiar smoleńskiej tragedii komentator staje właściwie bezradny. To rzecz bowiem tak wstrząsająca, tak głęboko godząca w normy życia społecznego i normy moralności cywilizacji chrześcijańskiej, że wszelkie sformułowania typu „skandal” czy „to nie do pomyślenia” stają się wyświechtane i nieadekwatne.
  (…)
  Otwierane dziś groby, będące najlepszym dowodem kłamstwa smoleńskiego, sprawiają, że wracam myślą do epoki Sofoklesa i znów czytam dramat o Antygonie. Im dłużej zaś go studiuję, tym bardziej jestem przekonany, że nawet ta przedchrześcijańska metafora i tak wydaje się zbyt łaskawa dla dzisiejszych polskich elit rządowych.

  http://niezalezna.pl/33179-anna-i%C2%A0antygona-nad-wisla

 8. Rosyjskie służby śledziły nas cały czas
  Nie ma mowy o podmienieniu zwłok, tym bardziej że cały czas byłem przy nich obecny. Zwłoki, które spoczywają na Wawelu, są na pewno ciałem mojej siostr – z płk. Konradem Mackiewiczem, pracownikiem Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, bratem Marii Kaczyńskiej, rozmawia Samuel Pereira.

 9. Marta Kaczyńska: Kopacz i Seremet do dymisji

  Uważam, że gdyby pani Ewa Kopacz miała trochę honoru, to po prostu podałaby się do dymisji – powiedziała dziś dziennikarzom po ponownym pogrzebie Anny Walentynowicz córka śp. Pary Prezydenckiej, Marta Kaczyńska.

  http://niezalezna.pl/33335-marta-kaczynska-kopacz-i-seremet-do-dymisji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s