Nasza Codzienna Prasówka 28 września 2012 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasza Codzienna Prasówka, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Nasza Codzienna Prasówka 28 września 2012 r.

 1. Zacieranie śladów po męczennikach Smoleńska
  Tysiące męczenników za wiarę w Polskość i w Chrystusa poległo w kolejnych zrywach wolnościowych. Nigdy nie zostaną wyniesieni na ołtarze, ale i nie taki był cel ich poświęceń. Pragnęli jednego – mądrej, wielkiej, wspaniałej Polski, zbudowanej na ewangelicznej skale.

 2. Kopacz wije się jak piskorz
  ‎”Byłam tam jako Ewa Kopacz, a nie jako minister” – odpowiedziała na pytanie dziennikarza „Gazety Polskiej Codziennie” Ewa Kopacz. To kuriozalne wytłumaczenie, gdyż Kopacz była po katastrofie smoleńskiej jedynym konstytucyjnym ministrem, który znalazł się w Moskwie.

 3. Pełnomocnik szefa PiS odpowiada Seremetowi
  Portal Niezalezna.pl otrzymał następujące oświadczenie mecenasa Piotra Pszczółkowskiego, pełnomocnika Jarosława Kaczyńskiego w śledztwie smoleńskim. Oświadczenie dotyczy dzisiejszej wypowiedzi prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta, który powiedział dziś, że ,,pełnomocnicy nie zgłaszali konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok ofiar” katastrofy smoleńskiej w Polsce.

 4. Chamskie i agresywne wystąpienie Tuska
  Premier Donald Tusk, przemawiając w Sejmie, „wyraził uznanie” dla Ewy Kopacz i Tomasza Arabskiego. Jednocześnie zaatakował polityków PiS, kłamiąc przy tym, że jego współpracownicy nie lansowali żadnej tezy dotyczącej odpowiedzialności za katastrofy smoleńską.

 5. Sejm nie zdał egzaminu ws. katastrofy smoleńskiej
  Radio Maryja
  Posłowie wysłuchali informacji rządu nt. działań po katastrofie smoleńskiej. Głos zabierał premier, minister sprawiedliwości oraz prokurator generalny. Następnie odbyła się debata.

 6. Janusz Walentynowicz: Seremet jest kłamcą

  Rozpoznałem w Moskwie moją mamę. Prokurator Andrzej Seremet jest kłamcą. Czuję się przez niego spoliczkowany tym pomówieniem – mówi portalowi Niezalezna.pl Janusz Walentynowicz, syn śp. Anny Walentynowicz, której ciało zamieniono z ciałem innej ofiary katastrofy smoleńskiej.
  http://niezalezna.pl/33311-janusz-walentynowicz-seremet-jest-klamca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s