Nasza Codzienna Prasówka 29 czerwca

Podpisałeś petycję ws. Smoleńska? Zostało 7 dni

(foto. Mattox/SXC )

Już tylko 7 dni zostało na podpisanie petycji do Baracka Obamy ws. powołania komisji międzynarodowej do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Brakuje jeszcze 15,5 tys. podpisów.

Do tego, aby Biały Dom rozpatrzył petycję potrzeba 25 tys podpisów zebranych w ciągu miesiąca. Do tej pory udało się zebrać ok. 9,5 tys. podpisów. Zostało niewiele czasu, ale jeśli się uda – Biały Dom będzie musiał rozpatrzyć wniosek i odpowiedzieć na niego.

Petycję można podpisać na stronie Białego Domu pod adresem: www.wh.gov/zMU

Tutaj znajdziesz wskazówki jak złożyć swój podpis wraz z tłumaczeniem strony z j. angielskiego (KLIKNIJ).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasza Codzienna Prasówka, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Nasza Codzienna Prasówka 29 czerwca

 1. Duda: to ograniczenie prawa do protestu
  Piotr Duda, przewodniczący „Solidarności”, jednoznacznie ocenia przyjętą dzisiaj nowelizację Prawa o zgromadzeniach. – Twórcy nowelizacji wykorzystują okazję, aby ograniczyć społeczeństwu prawo do sprzeciwu wobec polityki prowadzonej przez obecną władzę – mówi.

 2. Podpisujemy petycję
  Po środowej publikacji „Naszego Dziennika” zainteresowanie petycją na temat katastrofy smoleńskiej w serwisie internetowym Białego Domu rośnie w błyskawicznym tempie. Jak wyjaśniła wczoraj ambasada USA w Warszawie, liczą się również głosy osób nieposiadających obywatelstwa amerykańskiego.

 3. Łaskawość Rady z kieszeni podatnika

  Bonus polega na tym, że wielomilionową opłatę koncesyjną na rzecz budżetu Rada rozłożyła tym spółkom na dziesięcioletnie raty przy oprocentowaniu niższym niż dostępne na rynku.

 4. Cała jaskrawość
  „Z głębokim żalem żegnam Henryka Berezę, wybitnego krytyka literackiego, odkrywcę Marka Hłaski i Edwarda Stachurskiego” – napisał w nekrologu umieszczonym we wczorajszej „Gazecie Wyborczej”… Kto? Chłopak z szóstej klasy podstawówki, który jeszcze nie „przerabiał” na polskim twórczości Stachury?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s