Znowu pod Krzyżem są problemy

Poniższy wpis Hortensji przedstawia nową sytuację pod Krzyżem. Przez całą praktycznie zimę i początek wiosny był spokój. Modlitw nikt nie zakłócał. Teraz zakłócają je ci (kilka osób), którzy od początku pojawili się pod Krzyżem i zawsze powtarzali, ze są „obrońcami Krzyża”.

Ich działania zaczynają powodować jakiś chaos, wywołują zgorszenie osób niezorientowanych i przypadkowych, a zatem skutki takie jakie zawsze powodowali ci, którzy chcieli, by modlitw w tym miejscu nie było, którzy chcieli, by Polacy modlący się w tym miejscu byli społecznie izolowani i odbierani negatywnie.

Takie wydarzenia miały miejsce kilkakrotnie w roku 2010 i 2011. Omawialiśmy je na spotkaniach Obrońców Krzyża z ks. Jackiem Bałembą SDB. Jego sugestie były zawsze takie same i przez nas akceptowane. Nie oceniamy tych osób, nie reagujemy na negatywne działania z ich strony, zachowujemy się, jednym słowem, tak jak zachowujemy się, gdy modlitwy zakłócane są przez przeciwników Krzyża.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wprowadził Stanisław Krajski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s