Nasza Codzienna Prasówka 29 kwietnia

Strach Tuska – rozmowa z Antonim Macierewiczem

(foto. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska)

(foto. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska)

“Fakt, że państwo polskie zrzeka się swojej suwerenności, premier Donald Tusk i podległy mu aparat próbują przysłonić, przykryć agresją, atakiem i groźbami. W tym działaniu ludzie ci przypominają władze z okresu PRL – Gomułka i inni sekretarze PZPR zastępowali brak argumentów przemocą. Tak jest zawsze, gdy władza państwa pogodzi się z rolą wasala” – mówi Antoni Macierewicz, poseł PiS, przewodniczący zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, w rozmowie z Leszkiem Misiakiem i Grzegorzem Wierzchołowskim. czytaj→

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasza Codzienna Prasówka, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Nasza Codzienna Prasówka 29 kwietnia

 1. BIBUŁA SPOD KRZYŻA
  Światowa Federacja Polskich Kombatantów
  Warszawa
  WYKŁAD CV (105)
  (…)
  Zawołajmy na całą Polskę i świat cały:
  Zniszczenie polskiego przemysłu narodowego przez barbarzyńców zwanych ”polskimi politykami” jest zbrodnią przeciwko Narodowi Polskiemu!
  *
  Zawołajmy na całą Polskę i świat cały:
  Zniszczenie w Polsce przez barbarzyńców zwanych ”polskimi politykami” – tylko w ciągu ostatnich pięciu lat 3000 polskich szkół podstawowych jest zbrodnią przeciwko Narodowi Polskiemu!
  *
  (…)
  GRECJA
  ”Greckie wyspy pod młotek?” (tytuł)…
  *
  (…)
  WĘGRY
  (…) Polskojęzyczne (okupacyjne) media rozpętały totalną wojnę propagandową przeciwko węgierskiemu konstytucyjnemu rządowi Viktora Orbana, potępiając reformy premiera Orbana ratujące Węgry przed totalnym skolonizowaniem i zgermanizowaniem Węgier przez państwa zachodnioeuropejskie na czele z Niemcami…
  Komisja (…) UE nie zgadza się, by Prezesi Banku Węgierskiego Narodowego, a także członkowie Rady Polityki Pieniężnej przysięgali na węgierską Konstytucję. UE wezwała premiera Węgier na dywanik… W trakcie przesłuchania w parlamencie UE w Brukseli… premier węgierski nie posypał swej głowy popiołem i nie włożył szaty pokutnej, co jest dobrą wróżbą nie tylko dla Węgier, lecz także innych państw UE, w tym i dla Polski.
  IV
  ISLANDIA
  W polskojęzycznych okupacyjnych mass mediach, łącznie z telewizją, absolutny knebel ACTA na to co się dzieje w Islandii. A dzieją się rzeczy naprawdę ważne. W wolnym Internecie czytamy i za Wolnym Internetem cytujemy:
  ” Naród islandzki sprawił, że rząd, który próbował, pod dyktando światowej finansjery, zubożyć islandzki Naród” – ”podał się w komplecie do dymisji!”.
  ”Główne banki w Islandii zostały znacjonalizowane a mieszkańcy zdecydowali jednogłośnie zadeklarować niewypłacalność długu, który został zaciągnięty przez prywatne banki z Wielką Brytanią i Holandią. Doprowadzono też do powołania Zgromadzenia Narodowego celem ponownego spisania całej Konstytucji. I to wszystko w pokojowy sposób. Prawdziwa Rewolucja przeciw władzy, która doprowadziła Islandię do aktualnego ostatniego załamania.”
  Na pewno pytacie, dlaczego, te wydarzenia nie zostały przedstawione ogółowi? Odpowiedź na to pytanie prowadzi do kolejnego pytania: co by się stało gdyby reszta obywateli europejskich wzięła przykład z Islandii” ^ – (koniec cytatu)

  Wiceprezes Światowej Federacji Polskich Kombatantów
  /- podpis – / JAN MARSZAŁEK

  Wtorek. 6.03.2012 r.
  ———-
  ^ przyp. – Nie można tego nie wiedzieć! Dla calego swiata lekcja z ISLANDII
  …piotrbein.wordpress.com/…/nie-mozna-tego-nie-wiedziec-dla-calego-…
  29 Lip 2011 – Główne banki w Islandii zostały znacjonalizowane a mieszkancy… (pobrano
  28.02.2012) *
  ————————————

  MARYJO, KRÓLOWO POLSKI WSTAWIAJ SIĘ U SWEGO SYNA JEZUSA:
  ZA NAMI WSZYSTKIMI,
  KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY I ZA WSZYSTKIMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE NIE UCIEKAJĄ!
  skr. dok. B. M. —

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s