Nasza Codzienna Prasówka 29 marca

Smoleńsk: były dwie eksplozje

(foto. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska)

Przyczyną katastrofy smoleńskiej były dwie eksplozje, które nastąpiły przed zetknięciem Tu-154 z ziemią – stwierdził amerykański naukowiec, dr Kazimierz Nowaczyk, podczas wysłuchania publicznego w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

czytaj→

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasza Codzienna Prasówka, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Nasza Codzienna Prasówka 29 marca

 1. „Wierzę w międzynarodowe śledztwo”

  Marta Kaczyńska, która wzięła dziś w Parlamencie Europejskim udział w wysłuchaniu nt. katastrofy smoleńskiej, powiedziała nam, że wierzy w powstanie międzynarodowej komisji ws. tragedii 10 kwietnia 2010 r.
  http://niezalezna.pl/25944-wierze-w-miedzynarodowe-sledztwo

 2. 9 kwietnia ruszamy na rosyjską ambasadę

  “9 kwietnia o godz. 19, podobnie jak rok temu, ruszamy na rosyjską ambasadę w Warszawie. W przeddzień rocznicy Smoleńska chcemy bez przebierania w słowach powiedzieć Rosji i jej lokajom, że nie zgadzamy się na putinizację naszego kraju – kłamstwa o Smoleńsku, ograniczanie wolności mediów i internetu. Zmobilizujmy się mimo drugiego dnia Świąt Wielkanocnych i sprawmy naszej władzy tego dyngusa” – mówi Piotr Lisiewicz z Akcji Alternatywnej Naszość, w rozmowie z Magdaleną Nowak.

  Rok temu 9 kwietnia pod rosyjską ambasadę na prowadzoną przez Pana manifestację przyszły tłumy. Czy po tym roku jesteśmy bliżej prawdy o Smoleńsku?
  http://niezalezna.pl/25992-9-kwietnia-ruszamy-na-rosyjska-ambasade

 3. Jak wygrać walkę o Smoleńsk

  Premier i prezydent od początku konsekwentnie wspierali „arcyboleśnie prostą” wersję rosyjską o winie polskich pilotów. Dominacja tej opinii za granicą, skoro propagowała ją sprawnie Moskwa, a brak było zdecydowanej reakcji Polski, jest oczywista.
  http://niezalezna.pl/26004-jak-wygrac-walke-o-smolensk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s