Relacja Hortensji z dnia 5 lutego z godz. 20.18

Dziś historyczny dzień. Będzie to pierwszy dzień, w którym modlitwy zaczną się wcześniej, skończą się wcześniej i będą inaczej przebiegać. Od dziś spotykamy się na Krakowskim Przedmieściu codziennie o godz. 20.15, a kończymy modlitwy o 21.15. Gdy nie będzie kapłana nikt świecki ich nie będzie prowadził. Będziemy odmawiać różaniec z kapłanem z Radia Maryja (będziemy zatem odmawiać różaniec z Radiem Maryja) i na koniec przyjmować błogosławieństwo przez radio z Jasnej Góry.

Dziś zaczęliśmy w trzy osoby punktualnie o 20.00. O tej godzinie zaczęliśmy przygotowywać miejsce modlitwy, rozstawiać Krzyż, zapalać biało-czerwone znicze. Po dziesięciu minutach dotarł do nas Stasiu. Było bardzo trudno zapalić znicze, bo był duży wiatr. Teraz już wszystkie się palą. Krzyż stoi. Na nim zawieszony jest różaniec i doczepione do niego są róże. Jest teraz nas 8 osób. Za chwilę rozpoczynamy różaniec z Radiem Maryja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, Wprowadził Stanisław Krajski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s