Relacja Hortensji z dnia 29 września

W miejscu Pamięci, Prawdy i Nadziei spotkało się ok. 80 osób, Staś i Aurelia przygotowali drewniany Krzyż i biało-czerwone znicze. Ryszard zadbał o to, aby to miejsce upiększyć pięknymi dużymi obrazami z Św. Michałem Archaniołem i bł. Janem Pawłem II. Po drugiej stronie obrazu z JP II widnieje napis „Niech Zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi”. Ze stacji Radia Maryja o godz. 21.00 popłynęły dźwięki Bogurodzicy Maryi, zaczął się Apel z Jasnej Góry, który zakończył się…

Po Apelu i odśpiewaniu pieśni „Z dawna Polski…” Ks. Jerzy Garda poświęcił obraz św.Rodziny i wizerunek Matki Bożej. Wszyscy zostaliśmy pokropieni wodą święconą i Ojciec Jerzy rozpoczął  św. Różaniec, była modlitwa i litania do św. Józefa, modlitwa do św. Archanioła, krótki Rachunek Sumienia. Przed słówkiem odśpiewaliśmy „Matko Najświętsza”. Otrzymaliśmy błogosławieństwo grupowe jak i indywidualne od Ks. Jerzego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje filmowe, Relacje świadków, Wprowadziła Hortensja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s