Ks. Stanisław Małkowski, Polska powstanie, by żyć, Warszawska Gazeta ok 25 .IX.

Okres próbny dla Kościoła i Polski już przyszedł. A w obecnym okresie III RP poprawność polityczna wielu duchownych oznacza udawanie, że odzyskaliśmy już jako naród i państwo niepodległość i suwerenność, mamy Polskę wolną i demokratyczną, Kościół uzyskał należną mu swobodę działania, wznosi się świątynię Opatrzności Bożej, której promocja odbyła się jak pamiętamy w połączeniu z beatyfikacją ks. Jerzego Popiełuszki, świątynię – wotum dziękczynne za odzyskanie przez Polskę niepodległości. Akurat obecnie Polska niepodległość traci, więc trzeba dziękować Bogu za to, że On wciąż chce i o tym nas zapewnia, Polski niepodległej, takiej, która byłaby rzeczywistym Królestwem Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny. Pytanie, czy to Polacy chcą wolnej w prawdzie i niepodległej w solidarności Ojczyzny?

więcej:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozważania ks. Stanisława Małkowskiego. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ks. Stanisław Małkowski, Polska powstanie, by żyć, Warszawska Gazeta ok 25 .IX.

 1. Bozena vel Bogusia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
  Czcigodny Ojcze, Bóg zapłać za Błogosławieństwo, wielkie Bóg zapłać Księdzu Stanisławowi Małkowskiemu, Księdzu Jackowi Bałemba i Wszystkim Osobom Duchownym, które przybywały pod Krzyż Pamięci na Krakowskim Przedmiesciu przed pałac namiestnikowski w Warszawie od 10.04 2010 roku aż dotad i nadal..,.

  Wielu Łask Bożych, Błogosławieństwa od Jezusa Malenkiego a przecież Mocarza, opieki Matki Najświętszej i Wszystkich Świętych życzy Bożena Milska z rodziną
  PS.
  Gdy zniknie ludzka pamięć
  zaczynają mówić kampanie… /zasłyszane/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s