Relacja Joanny z dnia 30 czerwca z godz.22.40

Ks. Jacek Bałemba SDB prowadził Różaniec Tajemnice Światła w stałych intencjach. Trzecia tajemnice odmówiliśmy po łacinie.
Następnie śpiewaliśmy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przyzywaliśmy też wstawiennictwa św. Józefa oraz św. Michała Archanioła. Modlitwę „Pod Twoją obronę” śpiewaliśmy w intencji nawrócenia tych, którzy godzą w kościół ,oczerniając Go. modliliśmy się za poległych w Katastrofie nad Smoleńskiem oraz za ich Rodziny.
Po Rachunku Sumienia ksiądz skierował do nas słówko wieczorne. Ksiądz Jacek parokrotnie mówił, aby wystrzegać się ateistów pod Krzyżem. Ateiści bowiem maja na celu przychodzić pod Krzyż by rozpraszać, doprowadzić do tego, by nie było modlitwy. Ważne, aby otworzyć się na to, co Chrystus ma nam do powiedzenia.Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała śpiewaliśmy pieśń „Zróbcie Mu miejsce, PAN idzie z Nieba” zwrotkę, w której była mowa o uginaniu kolan, śpiewaliśmy klęcząc. Ks. Jacek zachęcał nas, abyśmy prosili swoich organistów, by śpiewali stare pieśni kościelne, bo w nich jest prawda i pokora.
Modlitwy zakończyły się około godz.22.30 błogosławieństwem.
Ks. Jacek rozdawał jeszcze chętnym bileciki z adresami stron, które relacjonują aktualności spod Krzyża oraz nauczanie Pana Jezusa przekazywane przez ks. Jacka.
sporo osób pozostało by porozmawiać.
Było spokojnie, jedynie raz słychać było jakiś głos: „Gdzie jest krzyż?”. Stałych przeciwników nie zauważyłam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacje świadków, wprowadziła Mirka Zielińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s