Ważna informacja od ks. Stanisława Małkowskiego przekazana przez Ewę

Ksiądz Stanisław Małkowski prosi przekazać informację, że jutro 28 czerwca będzie odprawiona ostatnia Msza Święta w intencji Intronizacji w dolnym Kościele pw. Św. Benona na ul. Pieszej 1
Zmiana godziny z 18.00 na godz. 17.45

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, wprowadziła Mirka Zielińska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Ważna informacja od ks. Stanisława Małkowskiego przekazana przez Ewę

 1. Roman Jarmuszkiewicz
  Muszę podzielić się radosną wiadomością,Krystynka z Agnieszką tylko w trzech powiatach woj.łódzkiego spotkaly koła ODMAWIAJĄCE óżaniec o liczebności 164 dusze oraz w Koninie dziś 29,jutro jadą do Warty i Turku a ja przez pocztę mail modlę ię wspólnie z ponad 4oo rodzinqaami,dziś próbowaliśmy poprzez skype ale nie wytrzymały łącza.Dodam,że wszystko co ja piszę i treści zmodlitwami ze strony Codzienne Rozważania Słowa Bożego ,Ewangelizacji,przesyłam pocztą mail.Wspólnota w Prawdzie tak się nazawaliśmy po 90r..ma wgląd przezemnie i Agnieszkę na portale.jednak szanuję ich decyzję o pozostaniu w modlitwie.Jutro odpoczniecie ode mnie poniewż jadę po nowe kolano tzn,jakieś nowe zaciski ,które ogranicżą utratę balansu..podobno coś z półki sporto2wców.zobaczymy.zOSTAWIAM WAS POD OPIEKĄ NAJWY ŻSAEGO,NAJWAŻŻNIEJSZEGO KAPŁANA,ZOSTAWIAM was w opiece Królującego w naaszej chwale Jezusa Chrystusa,Boga w Trójcy Jedynego.Żyjmy ze świadomością że naszz życiorys pisany jest jak biling i po rozstaniu z prochem staniemy Przed Ojcem w Prawdzie,tak żyjmy nie oszukując samych siebie w Ukochanej łassce milosierdzia w PRZYMIERZACH i w miłości przez Krzyż.Amen wyznaje Wam bracia i siostry że zgrzeszyłem,smtny jestem,żałuję ale szukam PRAWDY ja chcę do Ojca.

  Mam nadzieję adresaci tego listu, że podobnie jak my w wspólnocie Codziennego Rozważania Słowa Bożego, odmawiania Różańca, włączycie się w odmawianie rRżańca w rodzinach, zawierzonych Trójcy Świętej, Królowej Matce Maryji. Przygotowujmy się na dzień, kiedy policzymy się, by odzyskać przez Kościół Jezusa Chrystusa poczucie bycia godnymi RAN JAKIE DLA NASZEGO ZBAWIENIA I ŻYCIA OD POCZĘCIA DO WIECZNEGO,SYN BOŻY ŚWIADOMIE ZA NAS CIERPIAŁ ,DAJĄC NAM SIEBIE I ŻYWE SŁOWO W PRZYMIERZU!
  Mariolko,dziękuję Bogu Ojcu,dziękuję, że jesteś. Szczgólnie teraz kiedy, odpisuję na maile, mam ich bardo dużo. Staram się uczciwie, rozważnie odpisywać. Dlatego Twoją cnotę pokory uwzględniam. Nie byłem, nie będę politykiem.. wyznam Tobie siostrzyczko, boli gdy posłów, samorządowców przeszłych i obecnych traktują jak represjonowany naród. Twierdzą, że wierzą i wówczas gdy filmują, kamery stają na tle Krzyża..kojarzą mi się z Dulską, z opisanym przez Stanisława Staszica w Przestrogach Sejmem. Przygotowuję post z listem ks.Prymasa J.Glempa do biskupów z 1982 r. Napotykam dokument wkopania kamienia węgielnego pod Świątynię Opatrzności przez Kwaśniewskiego . Wołam: Boże Ojcze, nie jestem i moi rodacy godni Ciebie–osądź renegatów najsurowiej…i kiedy odczytuje na facebooku redaktora wyborczej biskupa Tadeusza Pioronka, rozumiem, czemu proces beatyfikacyjny Prymasa Stefana Wyszyńskiego jest spowalniany–święci są świętymi . Ja ich pomocy: Kardynała, Piusa XI, Piusa XII doświadczam. Teraz wnosić będę przez nich intencję o sprawiedliwą karę za żyjących podwójną moralnością. Idea Krucjaty modlitwą Różańcową przyjmowana jest z radością, zrozumieniem, dziękczynnie. Poświęcimy ten czas z Krystynką, by osobiście wzbogacać wspólnoty i siebie Koronkami, Różańcem, zawierzeniem Bogu Ojcu. Jednocześnie piętnować będę podwójną moralność, tych, których opisał w Krótkiej Rozprawie M.Rej. Namawianie do bojkotu mediów antykatolickich, antypolskich a jednocześnie systematyczne cytowanie i komentowanie ich tekstów, czy nie jest podwójną moralnością? Zbrodnie wojenne na Krzyżu, na Bożym Cudzie jakim w totalitarnym systemie, są ewangelizujące Slowem Bożym, słowem w Prawdzie Radio Maryja , TV Trwam, systematycznie tymi samymi metodami jakimi atakowany był bł.Jerzy Popiełuszko i tysiące ukrzyżowanych księży. Może z tym wyjątkiem, że przedtem groźba wypływała z sojuza ZSRR, a dziś, z sojuza europejskiego, cywilizacji szatana, grupy, którą systematycznie opisuje.
  Ktoś mi napisał: nasz Honor to u renegastów znaczy honorarium
  Odbiorców tego listu proszę o rozpowszechnianie idei tworzenia wspólnoty, która w momencie liczenia przedłoży modlitwę Różańcową na Katolików Polskich – Krucjatę.
  Proszę mi ułatwić kontakt i pisać maile w imieniu grup. Krystynka dziś jest w Kole, podzieli się płytami i po wspólnej modlitwie poprosi, byście udali się w okolice i przygotowali kolejne grupy modlitwy Różańcowej.
  Ratujmy Królestwo Maryji, Polskę.
  Z Panem Bogiem.


 2. Przepraszam pisałem na gorąco, przepraszam za błędy. Odmówię Różaniec Święty dodatkowo z radością.Różaniec z Prymasem Tysiąclecia, który z grupą Codziennego Rozważania Słowa Bożego odmawiamy.
  Przez tyle lat nazywano mnie nawiedzonym, gdybyśmy od kilku dziesiątek mieli grupę, gdyby wszyscy kapłani i wierni ,sumieniami i wiernością SŁOWU BOŻEMU UWIELBIALI ŻYCIE W PRAWDZIE, Jezus Chrystus siadłby na Polskim tronie mówiąc do MATKI, KRÓLOWEJ MARYJI : to Mój KOŚCIÓŁ , Moim Ciałem i Krwią karmiony i powiedziałby —Ojcze spełniło się. Amen
  Z Panem Bogiem.

 3. Anna Schuster pisze:

  Zapraszamy też wszystkich do przyłączenia do naszej grupy: Codziennego Rozważania Słowa Bożego na facebooku 🙂

 4. renlanert pisze:

  Jeszcze raz, chciałem przypomnieć (proszę o przekazanie tej informacji ks. St. Małkowskiemu) o powstaniu na Facebooku KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ w grupie CODZIENNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO w dniu 15.06.2011
  Słowa zaproszenia kierowane do każdego uczestnika KRUCJATY:
  „Biorąc pod uwagę sugestie członków naszej grupy oraz w nawiązaniu do wypowiedzi
  Ks. Stanisława Małkowskiego, na wzór węgierski, proponuję aby nasza RÓŻA RÓŻAŃCOWA CODZIENNEGO ROZWAŻANIA SŁOWA BOŻEGO przekształciła się w KRUCJATĘ RÓŻAŃCOWĄ,
  We wspólnocie ducha, poprzez wspólną modlitwę, wyprosimy dla Kościoła Świętego i Naszej Ojczyzny, potrzebne łaski i dary Boże. Polecamy również dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa w naszym narodzie, intencje nasze i naszych przyjaciół z grup modlitewnych (kąciki i pogotowie modlitewne).

  Proponuję aby towarzyszyły nam w modlitwie, rozważania różańcowe
  wg Sł. B. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
  . http://stefwysz.blogspot.com/2011/04/i-rozaniec-z-kard-stefanem-wyszynskim.html

  Przyczynimy się w ten sposób do wypełnienia proroctwa Sł. B.kardynała Augusta Hlonda, „żwycięstwo przyjdzie przez Maryję”.

  Dla jednej osoby jest to tylko dziesiątka różańca, ale dla całej grupy, jest to kilka całych różańców dziennie, w miesiącu, jest to od 150 do 186 pełnych różańców w intencji naszej Ojczyzny.

  Serdecznie zapraszam!
  Udział w krucjacie jest dobrowolny

  Pozwoliłem sobie przydzielić Panu/Pani ….Tajemnicę ….., do odprawienia w m-cu czerwcu 2011. W lipcu przesuniemy się o jedno miejsce , czyli do ……Tajemnicy …….j

  Zapraszam do dokumentów na stronie naszej grupy, w celu zapoznania się z uzasadniem powołania KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ i wykazem członków grupy, którym zaproponowano udział w KRUCJACIE ”
  Uzasadnienie powołania KRUCJATY:
  „Widzimy co dzieje się wokoło nas w Polsce. Główny cios skierowano w rodzinę.
  To działanie nie jest przypadkowe. Rozpad rodziny prowadzi do rozpadu społeczeństwa. Słowa takie jak: patriotyzm, honor, oddanie życia za ojczyznę i bliźniego, są już tylko historycznymi przymiotami naszych bohaterów narodowych. Cios w polską rodzinę to brak promowania wzorców rodziny, konieczność pracy na emigracji, niepatriotyczne programy edukacji dzieci i młodzieży, wynaturzona seks-edukacja, akceptacja życia młodych w nieformalnych związkach.
  Dalsze ciosy to akceptacja „rodzin” rodem z Sodomy i Gomory z gwarancją praw małżeństw heteroseksualnych i adopcji dzieci.
  I najgorsze to masowe zabijania dzieci poczętych w laboratoriach, przypominających niemieckie i sowieckie obozy zagłady bez drutów kolczastych, w majestacie prawa.
  Te zasygnalizowane działania, niszczą nasze Polskie Rodziny Katolickie i Chrześcijańskie, tworzące ostatni bastion Chrześcijaństwa w Europie.
  KRUCJACIE patronują:
  Błogosławiona Bronisława
  Błogosławiony Jan Paweł II Papież
  Sługa Boży Stefan Kardynał Wyszyński
  Sługa Boży Kardynał Augustyn Hlond
  Święty Ksiądz Jerzy Popiełuszko
  Sługa Boży Pius XI Papież

  Wypowiedzi o Matce Bożej na podstawie odręcznych
  zapisków kard. A. Hlonda, Warszawa 1946-1948.
  l. Przyjdą czasy, kiedy Bóg w ręce swej Matki na pewien czas złoży atrybut swej wszechpotęgi.
  2. Obecne czasy oddał Bóg w opiekę Matce Najświętszej.
  3. Dzięki wstawiennictwu Maryi zlituje się Bóg nad nieszczęśliwą ludzkością i zwiąże rozpętaną na ziemi moc szatańską.
  4. Polska jest narodem wybranym Najświętszej Maryi Panny.
  5. Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba – spełni swe zadania, będzie znowu Matką świętych.
  6. Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i różańcem.
  7. Polska ma stanąć na czele maryjnego zjednoczenia narodów.
  8. Polska będzie przewodniczką narodów.
  9. Zachód oczyszczający się ze zgnilizny, z podziwem na nas patrzeć będzie.
  10. Maryja obroni naród od zagłady zupełnej.
  11. Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę.
  12. Trzeba ufać i modlić się. Jedyna broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo – jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem.
  13. Szliśmy z różańcem, bo z Matką Boską idziemy w przyszłość.

  Modlitwa
  Boże, nasz Ojcze, dziękujemy Ci za to, że dałeś naszej Ojczyźnie Kardynała Augusta Hlonda, Biskupa i Prymasa Polski, wielkiego i żarliwego czciciela Niepokalanej Dziewicy, Matki Twojego Syna i naszej Matki oraz, że uczyniłeś go troskliwym ojcem i opiekunem Polonii Zagranicznej. Racz wzbudzić i w moim sercu gorącą miłość ku Tobie i synowską cześć ku Maryi Wspomożycielce Wiernych, a dla wsławienia Twojego Imienia racz mi udzielić za wstawiennictwem Kardynała Augusta łaski, o którą pokornie proszę.
  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…
  Administrator grupy W imieniu całej grupy Andrzej Langer

 5. Zawierzanie się Miłosierdziu Bożemu , jest owocem zaufania , to przez zawierzenie się – czynię wyznanie miłości, buduję relację z Bogiem w Trójcy Jedynym, a więc tworzę z nim wspólnotę.Zawierzenie się człowiekowi zawsze naraża nas na zawiedzenie. Inaczej jest z Bogiem, nie tylko dlatego, że jest On Kimś nieskończonym w miłości, wszechmocnym, wiernym i prawdomównym. Motywem zawierzenia Bogu jest Jego „zawierzenie” się nam, raz uczynione w chwili stworzenia, a dopełnione w tajemnicy Wcielenia i Odkupienia w Jezusie Chrystusie.
  Idea zawierzenia od ślubów jasnogórskich z 1956 r. wpisuje się głęboko w nasz sposób wyznawania wiary i życia Ewangelią. „Dnia 17 sierpnia 2002 r. w Łagiewnikach droga zawierzenia weszła niejako w fazę definitywną. Papież Jan Paweł II uroczyście zawierzył świat Miłosierdziu Bożemu, wyrażając pragnienie, by z Łagiewnik wyszła „iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście” [Chrystusa] (Dzienniczek, 1732). Sam ten akt, uczyniony przez następcę św. Piotra, wystarczająco uzasadnia sens naszego zawierzenia się Miłosierdziu Bożemu ”
  Zapraszamy zawierzonych Milosierdzu Bożemu do wsparcia Krucjaty Codziennego Odmawiania Różańca Świętego ,wspierają błogoslawią, Arcybiskup Andrzej Dzięga,Ks.Stanisław Małkowski z wspirającymi obrońców Krzyża kapłanami,obrońcami Krzyża.Szcześć Boże.

  (Przypomnę z Orędzia NMPanny w Fatimie)Chcę,abyście codziennie odmawiali różaniec…
  1 lipca 2011,smutny dzień,dzień,który my dzieci Boże powinniśmy uroczyście święcić, uczestnictwem w Mszy,Eucharystii,wyniosłym rozważaniu Słowa Bożego,odmawianiem różańca.Szcześć Boże Andrzejowi Eligiuszowi za post. 1 lipca, przypadało jedno z największych świąt chrześcijańskich: Święto Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa, które zostało wykreślone z kalendarza liturgicznego przez modernistów wewnątrz kościoła: http://www.duchprawdy.com/siedem_modlitw_sw_brygidy.htm

  List Apostolski Jana Pawła II „Rosarium Virginis Mariae”
  Widzimy co dzieje się wokoło nas w Polsce. Główny cios skierowano w rodzinę. To działanie nie jest przypadkowe. Rozpad rodziny prowadzi do rozpadu społeczeństwa. Słowa takie jak: patriotyzm, honor, oddanie życia za ojczyznę i bliźniego, są już tylko historycznymi przymiotami naszych bohaterów narodowych. Cios w polską rodzinę to brak promowania wzorców rodziny, konieczność pracy na emigracji, niepatriotyczne programy edukacji dzieci i młodziezy, wynaturzona seksedukacja, akceptacja zycia młodych w nieformalnych związkach.
  Dalsze ciosy to akceptacja „rodzin” rodem z Sodomy i Gomory z gwarancją praw małżeństw heteroseksualnych i adopcji dzieci.
  I najgorsze to masowe zabijania dzieci poczętych w laboratoriach, przypominajacych niemieckie i sowieckie obozy zagłady bez drutów kolczastych, w majestacie prawa.
  Te zasygnalizowane działania, niszczą nasze Polskie Rodziny Katolickie i Chrześjańskie, tworzace ostatni bastion Chrzescijaństwa w Europie.
  KRUCJACIE patronują:
  Błogosławiona Bronisława
  Błogosławiony Jan Paweł II
  Sługa Boży Stefan Kardynał Wyszyński
  Sługa Boży Kardynał Augustyn Hlond
  Święty Ksiądz Jerzy Popiełuszko.
  kontakt.Andrzej Langer grupa Codzienne Rozważania Słowa Bożego,zapraszamy braci i siostry do wspolnoty.
  Proszę wpisać w serca po odsłuchaniu Odezwy jej przesłanie i w modlitwie intencję dziękczynną Oficerowi Rzeczpospolitej Stefanowi Wierzba..Honor Oficera Zatroskanego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s